Ürünler

Website Yönetim Paneli

Website İçerik Yönetim Paneli

Website İçerik Yönetimi (Admin Panel) Uygulamaları.

Localveri, gerektiğinde müşterilerinin de kendi website tasarımlarında içeriklerini kendileri düzenleme özgürlüğünü yaşamaları için her projesine bir websitesi admin paneli entegre eder.

Website İçerik Yönetim sitemi, kişiye istediği anda ve istediği yerden website içeriklerini düzenleme ve geliştirme avantajı…
Sürekli gelişen, tasarım özgürlüğü sunan ve dünya otoritelerince kabul edilmiş olan WordPress altyapısı…
Konusunda uzman Localveri Ekibi, hem yapılandırma, hem uyarlama, hem de eğitim ve destek hizmetleri ile sürekli yanınızda…

Websitesi içerik yönetim sistemi ile firmanızı, ürün, hizmet ve projelerinizin değişen ve gelişen süreçlerini anında hedef kitlenize anlatmanın ve bilgi vermenin rahatlığını yaşamanız için website tasarımlarnızı Localveri’nin güvenilir ellerine teslim edin.

Ücretsiz Teklif Al

İÇERİK YÖNETİM SİSTEMİ YAPILANDIRMA SÜRECİMİZ

2003 yılından bu yana 55 farklı sektörde binlerce website tasarımı yapan ve içerik yönetim paneli kuran Localveri, bu alanda da size yardımcı olur.

Tasarım

Gerek kurumsal website tasarımı, gerekse mikrosite tasarımlarınızın süreçlerini yönetiyor ve website tasarımlarınızı ihtiyaç ve beklentilerinize uygun hale getiriyoruz.

Yapılandırma

Website tasarımında kurgulanan site mimarisine göre içerik yönetim sistemini (admin panel) entegrasyonun yapıyor, menü yapısı, ana ve alt kategorileri hazırlıyor, proje kapsamında tüm iç sayfa, form, eklenti, ek modül ve özellikleri yapılandırıyoruz.

Eğitim

Website tasarım ve içerik yönetim paneli yapılandırma işlemlerinden sonra website tasarımınızdan maksimum fayda alabilmenize yardımcı olmak, içerik yönetim yazılımını en iyi şekilde kullanabilmeniz için sizi ve ekibinize kullanım eğitimi veriyor, websitesi admin paneli kullanımını öğretiyoruz.

Teknik Destek

İlerleyen zamanlarda kendi website tasarımlarını yöneten müşterilerimizin istedikleri anda yanındayız. Localveri’nin uzman teknik ekibi, gerek admin panelde ihtiyaç duydukları konularda gerekse tasarım ve içerik geliştirme konularında taleplerine en kısa ve en hızlı şekilde dönüş yapıyor ve sorunlarını çözüyoruz.
içerik yönetim paneli admin panel website içerik yönetimi websitesi yönetim paneli admin panel eğitimi panel yönetimi içerik yönetim sistemi

LOCALVERİ Yazılım ve Web Çözümleri