Alpar Styropor Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Kurumsal Web Tasarım

Alpar Styropor Makine Kurumsal Web Site Tasarımı

Alpar Styropor Makine, müşterilerine taahhüt ettiği ürün kalitesini ve performansını devam ettirmeyi temel hedef olarak ele almaktadır. Müşterinin kalite talebini tatmin ettirmek ve güvence altına almak adına çalışmalarını bu yönde uzmanlaştırmıştır. Hizmet verdikleri alanda yüksek standartlara ulaşmak için gerekli olan “İş güvenliği ISO 2001 Kalite Eğitimleri” ve “OSHAS: 1999 Eğitimleri” başarılı bir şekilde tamamlayarak “Kalite Sertifikaları” almıştır.

Alpar Styropor Makine’nin Localveri olarak bizden, firma hedef kitlesine uygun, mobil cihaz kullanımına uyum sağlayabilen, kurumsal kimliğini en iyi şekilde ifade edebilecek, ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde sunabileceği kurumsal website tasarımı istemişlerdir. Bu bağlamda talep edilen diğer hizmetler ise, profesyonel e-posta yönetim hizmeti, iyi bir şekilde kurumsal kimlik oluşturma, detaylı ürün tanıtımına imkan veren site tasarımı, üzerinde çalıştıkları projeler hakkında detaylı bilgi verilmesidir.

Mobil Website Tasarımı

Localveri, Alpar Styropor Makine’ye hedef kitlesine uygun olarak ürettiği ürünleri ve verdiği hizmetleri detaylı şekilde anlatımına imkan veren, mobil cihazlara uyumlu kurumsal website tasarımı gerçekleştirilmiştir. Hazırlanan kurumsal website tasarımı kapsamında, alan adının alınması, Alpar Styropor Makine’nin kurumsal kimliğine uygun bir ana sayfa tasarımı yapılmıştır. Kurumsal kimliğin, kalite politikasının detaylı olarak anlatıldığı hakkımızda sayfası tasarlanmıştır.

Ürettikleri ürünleri yanı sıra ürünlerinde kullanılan EPS’nin detaylı şekilde anlatılması için ayrı bir başlık açılmış ve sayfa tasarlanmıştır. İletişim sayfasında Alpar Syyropor Makine’lerin adresi harita üzerinde gösterilmiştir. Kurumsal web site tasarımı kapsamında geliştirilen içerik yönetim sistemiyle Alpar Styropor Makine’ye kendi kurumsal websitesinde yer alan verileri güncelleme ve değiştirme olanağı sunulmuştur. Ayrıca profesyonel kurumsal e-posta hizmeti ve teknik destek ve yardım hizmeti verilmiştir.

Web Tasarım Kurumsal Web Tasarım Website Responsive Tasarım Web Tasarım Ajansı Mobil Website Tasarımı

Localveri’nin Alpar Styropor Makine’lerine verdiği hizmetler:

  • Alan adı, web yayın, kurumsal e-posta hizmeti

  • Konsept geliştirme ve İngilizce ek dil kullanımına olanak sağlayan kurumsal web tasarımı

  • İçerik yönetim sistemi entegrasyonu ve yapılması

  • İçerik düzenleme ve veri giriş hizmeti

  • Teknik destek ve yardım hizmeti