Kurumsal Web Tasarım

“Websiteniz internetteki işyeriniz, internetteki işyerinizi güvenilir ellere teslim edin, rahat edin!”

Websitenizden en fazla verimi almanız için çalışıyoruz.

2003 yılından bu yana 55 farklı sektörde 3000’e yakın  Kurumsal Web Tasarım projesi geliştiren Localveri, İzmir web tasarım ajansları içinde İzmir’de ki ilk 5 firmadan biridir.

 • Mobil uyumlu web tasarım ile pc, tablet ve akıllı telefonlarda web sitenize ulaşım imkanı,

 • Ziyaretçilerin kaybolmadan, en az tıklama ile istediği bilgiye ulaşmalarına olanak sağlayacak içerik mimarisi olan web site tasarımları yapıyoruz,

 • Daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla satış imkanı olan web site tasarım stratejileri geliştiriyoruz.

Hazırladığımız mobil uyumlu web site tasarımları ile müşterilerimize her yıl binlerce potansiyel müşteri kazandırıyor ve web sitelerinden maksimum fayda almaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

KURUMSAL WEB SİTE TASARIM SÜRECİMİZ

Web Tasarım konusunda 2003 yılından beri, kazandığımız deneyim ile firmanız için maksimum fayda sağlayacağınız Kurumsal Web Siteler tasarlıyoruz.

 • Analiz

  Sizinle el sıkıştığımızda sizi dinliyor, firmanızı, sektörünüzü inceliyoruz. Kurumsal Web Site Tasarımından beklentilerinizi ve hedeflerinizi değerlendiriyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı tasarım konsepti planlıyoruz.

 • Hazırlık

  Müşterimizin beklentileri ve hedefleri doğrultusunda belirlediğimiz konsepte uygun içerik ve görsellerin hazırlık çalışmalarını yönetiyoruz. Fotoğraf çekimlerinden, stok fotoğraf seçimlerine, görsellerin web site tasarımında kullanılacak hale getirilmesinden, hedef kitleye hitap edecek metinlerin hazırlanmasına kadar tüm hazırlık sürecinin içindeyiz.

 • Tasarım

  Kurumsal Website tasarım sürecinde planlanan konsept kapsamında ana ve iç sayfa tasarımlarını , anasayfa animasyon ve bannerlarını hazırlıyor. Veri giriş ve sayfa düzenlemelerini yapıyor ve müşterimizin onayına sunuyoruz.

 • Geliştirme

  Müşterimizin websitesindeki beklentileri ve planlanan süreç kapsamında arama motoru optimizasyonunu yapıyor, içeriklerini güncelliyoruz. Ayrıca süreçte yapılanları ve ilerlemeleri raporluyoruz.