Web Tasarım İzmir – Kurumsal Web Tasarım Ajansı

Localveri olarak; Web Tasarım, E-ticaret Sitesi, Seo Hizmeti, Sosyal Medya Uzmanlığı, Yazılım, Mobil Uygulama ve Dijital Pazarlama alanlarında müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

İzmir Web Tasarım Ajansı

Localveri Yazılım ve Web Tasarım Çözümleri İzmir’de; kurumsal web sitesi tasarımı, e-ticaret paketleri, seo ve internet reklamcılığı hizmetleri veren kurumsal web tasarım ajansıdır. Profesyonel olarak 15 yılın üzerinde tecrübe ve geliştirdiği 2000’den fazla proje ile yazılım sektöründe lider web tasarım firmaları arasındadır.

Başta İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa olmak üzere Türkiye’nin tüm illerinde farklı sektörlerdeki firmalara web tasarım, yazılım, seo, e ticaret, mobil uygulama ve dijital pazarlama gibi alanlarda çözümler sunmuştur. Localveri Web Tasarım Ajansı hakkında daha fazla bilgi almak için devamını oku…

Kurumsal Web Tasarım İzmir

Kurumsal Web Tasarım nedir? İnternetin yaygınlaşması ile her geçen gün firmaların internetteki yüzü olan web sitelerinin daha özgün ve firmayı yansıtan görünümde olması önem kazanmaktadır. Bu sebeple firmaların kurumsal web sitesi yaptırırken profesyonel web tasarım firması ile çalışması firma profilini doğru yansıtması açısından için çok önemlidir.

Localveri Yazılım bugüne kadar geliştirdiği yüzlerce kurumsal web tasarım projesinde firma profilini doğru yansıtan ve site ziyaretçilerinin kullanıcı denyimlerini ön planda tutarak, mobil uyumlu tasarım, yönetilebilir web paneli, SEO uyumlu kodlama ile profesyonel ve etkili yöntemler kullanarak firmalar için web tasarım projeleri geliştirmiştir.

Rakiplerinizden her zaman bir adım önde ve kurumsal imajınızı yansıtacak bir web sitesi sahibi olmak için doğru yerdesiniz. Kurumsal web tasarım teklifi almak için tıklayın.

Responsive Mobil Uyumlu Web Tasarım

Responsive web tasarım veya mobil uyumlu web tasarım terimlerini web sitesi olan herkes hayatında bir kez olsun duymuştur. Son dönemde oldukça popüler olan mobil uyumlu web tasarım, siteleri akılı telefonlarından ziyaret eden ziyaretçilerin, kullanıcı deneyimlerini ön planda tutarak geliştirilir.

Responsive mobil uyumlu web sitesi nedir, mobil uyumlu web sitesi nasıl yapılır, web sitesine responsive kodlama nasıl yapılır şeklinde bir çok soru sorulmakta. Mobil uyumlu web sitesi, bilgisayardaki tasarımlara göre daha esnek şekilde yapılır. Google Arama Motoru yeni geliştirdiği algoritma ile kullanıcı deneyimlerini en üst seviyede tutarak mobil uyumlu web sitelerini ön plana çıkarmaktadır.

Localveri olarak (Responsive) yani mobil uyumlu web tasarımını tüm mobil cihazlardan hatasız görüntülenecek şekilde yapıyoruz. Web siteniz mobil uyumlu değilse, mobil uyumlu web sitesi sahibi olmanız için size destek olalım. Mobil uyumlu web sitesi yaptırmak için bize ulaşın.

E-ticaret Sitesi Kurmak

Sayıları gün geçtikçe artan e-ticaret siteleri, sadece birkaç tıklamayla alışveriş yapılabilmesini sağlamaktadır. Localveri intenet’te sanal mağazanızı kurmak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Bir e-ticaret yazılımından neler bekliyorsanız, çok daha fazlasını Localveri e-ticaret paketlerinde bulabilirsiniz.

Kullanımı kolay ve basit, dakikalar içinde ürün girişi tanımlama, aynı sayfada düzenleme yapma imkanı, farklı döviz cinsi ile satış yapabilme, gelişmiş ürün filtreleme, farklı kargo metodları tanımlayabilme, kapıda ödeme – payu – iyzico – paratica gibi ödeme yöntemi entegrasyonları ve daha bir çok özellik. Firma e-ticaret sitenizi hemen kurarak satışa başlayabilir ve karlılığınızı artırabilirsiniz.

Profesyonel E-Ticaret sitesine uygun fiyatlarla sahip olun. E-ticaret paketleri hakkında daha fazla bilgi almak için OZOSALES E-TİCARET SİSTEMİ sayfamızı ziyaret edin.

Profesyonel Seo Hizmeti

Profesyonel bir SEO uzmanı ile çalışarak işletmenizin ürün veya hizmetlerini Google sıralamasında en üst sıraya taşıyabilirsiniz. Web sitenizi arama motorlarında yükseltmek için Localveri Seo hizmetini popüler arama motoru algoritmalarına hakim seo uzmanları ile vermektedir.

Ayda binlerce potansiyel müşteriye ulaşarak hizmet ve satışlarınızı artırın. Web sitenizin trafiği kalıcı ve etkili bir şekilde artırarak marka bilinirliğini ön plana çıkartın.

Profesyonel Seo Çalışması yaptırmak veya referans çalışmalarımız hakkında bilgi almak için OZOSEO ARAMA MOTORU PERFORMANS GELİŞTİRME ÇÖZÜMLERİ sayfamızdaki tekilf formunu doldurabilir ve firmanız için ücretsiz seo analizi yaptırabilirsiniz.

kurumsal web tasarım web tasarım mobil uyumlu web site web tasarım firması izmir web tasarım website tasarımı mobil website web tasarım ajansı Dijital Pazarlama Mobil Uygulama Sosyal Medya Uzmanlığı Seo Hizmeti E-ticaret Sitesi