Kurumsal Web Tasarım

Websiteniz internetteki işyeriniz,
internetteki işyerinizi güvenilir ellere teslim edin, rahat edin!

Mobil Uyumlu Kurumsal Web Tasarım

Websitenizden en fazla verimi almanız için çalışıyoruz.

2003 yılından bu yana 55 farklı sektörde 3000’e yakın  Kurumsal Web Tasarım projesi geliştiren Localveri, İzmir web tasarım ajansları içinde İzmir’de ki ilk 5 firmadan biridir.

  • Mobil uyumlu web tasarım ile pc, tablet ve akıllı telefonlarda web sitenize ulaşım imkanı,

  • Ziyaretçilerin kaybolmadan, en az tıklama ile istediği bilgiye ulaşmalarına olanak sağlayacak içerik mimarisi olan web site tasarımları yapıyoruz,

  • Daha fazla potansiyel müşteri, daha fazla satış imkanı olan web site tasarım stratejileri geliştiriyoruz.

Hazırladığımız mobil uyumlu web site tasarımları ile müşterilerimize her yıl binlerce potansiyel müşteri kazandırıyor ve web sitelerinden maksimum fayda almaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al

KURUMSAL WEB SİTE TASARIM SÜRECİMİZ

Bu alanda 15 yıldır kazandığımız deneyim ile firmanız için maksimum fayda sağlayacağınız Kurumsal Web Siteler tasarlıyoruz.

Kurumsal Website

ANALİZ

Sizinle el sıkıştığımızda sizi dinliyor, firmanızı, sektörünüzü inceliyoruz. Kurumsal Web Site Tasarımından beklentilerinizi ve hedeflerinizi değerlendiriyoruz. Beklentilerinizi karşılayacak ve hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı tasarım konsepti planlıyoruz.

kurumsal web tasarım firması

Kurumsal Website

HAZIRLIK

Müşterimizin beklentileri ve hedefleri doğrultusunda belirlediğimiz konsepte uygun içerik ve görsellerin hazırlık çalışmalarını yönetiyoruz. Fotoğraf çekimlerinden, stok fotoğraf seçimlerine, görsellerin web site tasarımında kullanılacak hale getirilmesinden, hedef kitleye hitap edecek metinlerin hazırlanmasına kadar tüm hazırlık sürecinin içindeyiz.

Kurumsal Website

TASARIM

Kurumsal Website tasarım sürecinde planlanan konsept kapsamında ana ve iç sayfa tasarımlarını , anasayfa animasyon ve bannerlarını hazırlıyor. Veri giriş ve sayfa düzenlemelerini yapıyor ve müşterimizin onayına sunuyoruz,

Kurumsal Website

GELİŞTİRME

Müşterimizin websitesindeki beklentileri ve planlanan süreç kapsamında arama motoru optimizasyonunu yapıyor, içeriklerini güncelliyoruz. Ayrıca süreçte yapılanları ve ilerlemeleri raporluyoruz.

kurumsal web tasarım web tasarım mobil uyumlu web site web tasarım firması izmir web tasarım website tasarımı responsive website web tasarım ajansı

BLOG

website güncelleme izmir web tasarım
web tasarım ajansı izmir, izmir kurumsal web site
kurumsal web tasarım firma websitesi izmir
makine firmalarına özel iş yönetim yazılımı
bornova web tasarım website tasarımı izmir
balçova web tasarım web tasarım izmir
alsancak web tasarım we site tasarımı izmir

İstanbul Bölge Ofisi

İzmir Merkez

Bizi Takip Edin

web tasarım ve yazılım hizmet yeterlilik belgesi