Ürünler

Mikrosite Tasarımı

Mikrosite Tasarımı

Odak noktanıza özel mikro web site tasarımı

Mikrositeler ön plana çıkarmak istediğiniz, ürün, hizmet veya projelerinizi daha detaylı anlatan, google vb. arama motorlarında daha iyi performans sağlaması amacıyla tasarlanan odaklı web site tasarımlarıdır.

Mobil uyumlu mikrosite tasarımı ile tüm cihazlarda etkin kullanılabilir,
Kurumsal web sitenize backlink sağlar,
Arama motorlarında performansınızı yükseltir.

Ücretsiz Teklif Al

MİKROSİTE TASARIM SÜRECİMİZ

İnternet mecrasında müşterimizin pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine uygun çözümlerle daha fazla tanıtım ve daha fazla potansiyel kazandırmaya çalışıyoruz.

Analiz

Hedef kitleye sunmayı planladığınız ürün, hizmet veya projeyi inceliyoruz. Rakipleri, müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz ediyoruz. Strateji ve yol haritasını belirliyoruz.

mikro-web-site-tasarimi

Hazırlık

Ürün, hizmet ve projenin yapısı, müşterimizin beklentileri ve hedefleri doğrultusunda uygun içerik ve görsellerin hazırlık çalışmalarını yönetiyoruz. Görselleri seçiyor, seçilen görselleri mikrosite tasarımında kullanılacak hale getiriyoruz. Ayrıca mikrosite tasarımında kullanılacak metinleri hem hedef kitle tarafından anlaşılır, hem de arama motoru optimazasyonuna (SEO) uygun şekilde hazırlıyoruz.

mikro web site tasarımı

Tasarım

Mikrosite tasarımı, planlanan konsept kapsamında tüm arayüz tasarımlarını hazırlıyor, veri giriş ve sayfa düzenlemelerini yapıyor ve müşterimizin onayına sunuyoruz. Onaylanan tasarımın yayına alma, site içi ve site dışı Arama Motoru Optimasyonu (SEO) işlemlerini yapıyoruz.

mikrosite tasarımı

Geliştirme

Müşterimizin miktosite tasarımınında istediği içerik güncellemelerini ve belirlenen hedeflere göre ilerleme raporunu hazırlıyoruz.

microsite web tasarım microsite mobil uyumlu microsite microsite tasarım firması izmir microsite tasarım microsite tasarımı responsive microsite

LOCALVERİ Yazılım ve Web Çözümleri