Hakkımızda

“Pazarlama ve satış faaliyetlerinizde internet mecrasından daha fazla verim almanız için var gücümüzle çalışıyoruz”

LOCALVERİ YAZILIM

İnternet Mecrasındaki Çözüm Ortağınız

2003 yılında şahıs şirketi ile başlayan ticari hayatı, 2005 yılında şirketleşmiş ve kendisine “İnternetin gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek” fikrini amaç edinmiştir.

Bu güne kadar 55 farklı sektörde 3000’den fazla proje ve çalışma gerçekleştiren Localveri, verdiği hizmetleri ve çalışma alanları Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları ve Web Hizmetleri olarak 2 ana başlıkta toplamıştır.

Markalaşma konusuna da önem veren Localveri, ürün gruplarını ve hizmetlerini bu markalar altında toplayarak pazara sunmuştur. Mikrosite, Webmanager, Trader Entegre, Teminasyon, Ticaret Pazarlama İş Yönetim Platformu ve SiteBYS Markaları ve iş fikirleri kendi bünyesine oluşmuştur.

2018 Yılından bu güne yeni girişimleri olan Ekibim Sahada Mobil Saha Yönetimi, Ozoquiz Online Test ve Sınav Yazılımı, OzotesERP Online Tesisat İş Yönetim Yazılımı ve Ozowedu Online Eğitim Yönetim Sistemi uygulamalarını da pazara sokmanın gururunu yaşamaktadır.

Bu gün Site ve Apartman Yönetimi, İş Yönetim Çözümleri alanında kendisini yoğunlaştıran Localveri bu alanlarda uygulama ve yazılımlar geliştirmeye devam etmektedir.

Aynı zamanda Web site Tasarımı, E-Ticaret Uygulamaları ve SEO Yönetimi konusunda da kurulduğundan bu yana müşterilerine hizmet vermeyi sürdürmüştür.

 

Hakkımızda Daha Fazla Bilgi Edinin