Yayın hayatına yeni bir Çınar doğdu!

cınar

Çınar Gıda 1999 yılında Fırın ve Unlu Mamül sektöründe  faaliyet göstermek üzere İzmir merkezli bir firma olarak kuruldu. Firma bir süre sonra üretime  başlayarak fırın ve unlu mamül sektörü için “Çınarım” markasıyla  ekmek kalitesini arttırmak için ekmek geliştiriciler ve enzimler , tahin, haşhaş, susam, üretmeye başladı. Çınar 2013 yılında kurduğu “Butik Değirmen”  ile de natürel buğday, arpa, çavdar, yulaf, mısır unu, ezmeler ve ekmek süsleme malzemeleri üretmektedir. Çınar Gıda kendi markası “Çınarım”   ile hizmet verirken  müşterilerine  “Pakmaya”  ve “Polen”  markalarının da tedarikçiliğini yapmaktadır“

Çınar Gıda bu geniş ürün yelpazesini tanıtmak ve müşterilerin ulaşmasını kolaylaştırmak için bir web sitesine ihtiyaç duydu. Bu sebeple Localveri tarafından Çınar Gıda’ya ürünlerini ve hizmetlerini ön plana çıkarmak amacıyla web site tasarımı yapıldı.
Web sitesi tasarımı kapsamında, harita, içerik ve işlev unsurları ile en iyi sonucu elde etmek için dijital çözümlerin planlaması yapıldı. Konsept çalışmaları ve sektöre ait anahtar kelimeler analiz edilerek, SEO uygulaması gerçekleştirildi. Sosyal medya planlaması yapılarak, markayı tanıtacak sosyal ağ hesapları kurularak, düzenli bir yayın akışı oluşturuldu.