Web Tasarım ve Güncelleme Hizmetimiz

webbultenBir markayı dinleyip, neye ihtiyacı olduğunu analiz etmek ve hedef kitlesine nasıl sesleneceğini, nasıl bir yüz ile yayın hayatında olması gerektiğini anlatmak işimizin ilk adımıdır. Özgün tasarımlarımız ve yaratıcı ekibimiz ile destek verdiğimiz iş ortaklarımızı web dünyasında farklı kılmak asıl amacımız…

Web siteniz markanızın  internet ortamındaki aynasıdır. Yani markanızı, çalışmalarınızı, kampanyalarınızı, duyurularınızı en iyi aktarabileceğiniz bir dijital ortamdır. Artık teknoloji ve internetin bizlere sunduğu olanaklar ile web sitesi olmayan bir firma yok denecek kadar az… Fakat web sitelerinin tasarımı sizi rakiplerinizden farklı kılmalı, öne çıkarmalı. Bu ihtiyacınıza cevap verecek uzman bir kadro ile çalışmanız, sizlere sunacakları yaratıcı fikirleri ile bir adım önde olmanızı sağlar. Web sitenizin dinamik kalması ise bir başka önemli unsurdur. Firmaların web sitesini sürekli olarak güncel tutması gerekir. Ziyaretçileriniz, müşterileriniz böylece her an markanız ile ilgili olarak tüm gelişmeleri takip edebilir.

Web Tasarım Hizmetlerimizin Listesi;

Konsept Geliştirme ve İçerik Planlaması,
Firmaların faaliyet gösterdiği sektörde, sektörün ve firmanın yapısına uygun, prestijine ve kurumsallığına katkı sağlayan, istek ve ihtiyaçları düşünülerek web site yapısının konsept çalışmaları ve içerik yapısının planlanması hizmetidir.

Ana ve İç Sayfa Tasarım ve Grafik Çalışmaları
Planlanan konsept ve içerik kapsamında ana sayfa ve iç sayfaların dizayn edilmesi ve grafik tasarımlarının yapılması hizmetidir.

İçerik Hazırlama Çalışmaları
Geliştirilen Konsept ve İçerik planlaması kapsamında ana ve iç sayfalarda yer alacak metin, resim ve doküman metinlerinin hazırlanması, temin edilmesi ve kullanıma hazır hale getirilecek çalışmaların yapılmasıdır.

Web Sitesi Yapılandırma ve Yayın İşlemleri
Yapılan çalışmalar kapsamında hazırlanan konsept tasarımın giydirilmesi, veri tabanı kurulumu/içerik yönetim sisteminin kurulumu, hazırlanan içeriklerin veri girişleri, test, onay ve yayın işlemlerinin yapılması.

Web Sitesi Zenginleştirici EK Hizmetler

E-Katalog Çalışmaları
Firmanın ürün veya kurumsal kataloğunun web sitesi üzerinde site ziyaretçi ve müşterilerinin kataloğun sayfalarının mouse ile sayfalarını çevirerek incelemesine olanak sağlayan ilgi çekici ve görsel bir tanıtım çalışmasıdır.

İstatistik ve Raporlama Sisteminin Kurulması

Firmanın web sitesine gelen ziyaretçi ve ziyaret oranlarının gelişimini izleyip raporlamasını sağlayacak Analiytcs sisteminin kurulmasıdır.

Sosyal Ağ Yapısının Kurulması 

Firmanın sosyal medyada yer almasına olanak sağlayacak, web sitesinin tanınmasına ve daha fazla ziyaretçi ile buluşmasına yardımcı olacak çalışmalardır. Bu kapsamda;

Sosyal Medya Hesaplarının (Facebook, Twitter) optimize edilmesi, yoksa açılması,
Sosyal Medya hesaplarında firmanın görsel düzenlemelerin yapılması,
Mevcut içeriklerin Sosyal Medyadaki hesaplara yüklenmesi,
Web site ile ilgili bağlantılarının yapılması (Sayfanın paylaşılması, beğen, paylaş özelliği vs.)

Aylık Kurumsal Bülten Hazırlama ve Mail Gönderim Hizmeti

Ay içinde Oluşan etkinlik, proje tamamlama, sektörel gelişme, kurumsal yapıda değişiklik vs. içeriklerden kurumsal bültenin hazırlanması ve potansiyel / mevcut müşteri gruplarına gönderimi

webbulten