Ticaretpazarlama Telemarketing Sistemi Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Telemarketing sistemleri satış ekibinin en büyük yardımcısıdır. Telemarketing diğer bir deyişle telefonla satış dünya’da pek çok firmada kullanılmaktadır. Son zamanlarda ülkemizde de oldukça önemli hale gelmektedir. Tele Pazarlama denildiğinde akla sadece telefonla satış gelmemelidir. Müşterilerle yaptığımız her türlü telefonla görüşme telemarketing kapsamına girmektedir. Müşterinin bir sorununun giderilmesi, bilgilendirme, randevu alma, satış yapmak ve satış sonrası destek sağlamak vb. gibi işlemlerin tümü telemarketing kapsamına girmektedir.

Ticaretpazarlama Telemarketing Sistemi sayesinde müşterilerle yapılan tüm görüşme içerikleri, görüşmenin bir sonraki adımı, görüşülen kişi ve iletişim bilgileri, görüşmenin önemli noktaları vb. ayrıntılar kayıt altına alınır. Böylece güncel bir veri tabanı oluşturulmuş olur ve gerektiğinde tüm görüşmeler tarih aralıklarına göre incelenebilir.

Ticaretpazarlama telemarketing sistemi, görüşülen konuya göre farklı kayıt seçeneğiyle yaptığınız kayıtların sonuçların kolayca izlemenize, süreci daha etkili yönetmenize ve zaman kaybetmeden karar almanıza yardımcı olur. Ayrıca sistemin sahip olduğu raporlama özelliğiyle tarih aralıklarına, arama konularına, görüşmeyi yapmış ilgili personele göre karşılaştırma yapabilme, sayısal ve yüzdelik oranlarla saniyeler içinde değerlendirme yapabilme kolaylığı sunulmaktadır.

Ticaretpazarlama Telemarketing sisteminin web tabanlı yapıya sahip olması, ekonomik fiyatlı olması ve uygun ödeme kolaylığı sunması benzer işlevde faaliyet gösteren diğer sistemlere göre kullanıcılarına daha fazla avantaj sağlamaktadır.

Etiket: , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir