Ticaret Pazarlama İş Yönetim Platformu Hizmetleri Nelerdir?

Ticaret pazarlama iş yönetim platformu, bir iş ortamında çıkabilecek fırsat oluşturmadan satış sonrası müşteri memnuniyetine kadarki tüm süreçleri kolayca yönetebilecek; firma sahibi, personelin, iş ortakların ve müşterilerin işlemlerini kolayca ve hızlıca web üzerinden  yapabilmesine olanak sağlayan bir yazılımdır. Ticaret pazarlama CRM, B2B sistemi, teklif sistemi, müşteri talep ve destek sistemi, telemarketig sistemi, garanti ve hizmet takip sistemi vb. gibi temel hizmetlerinin dışında verdiği ek hizmetler de bulunmaktadır. Verdiği ek hizmetlerle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Ticaret Pazarlama Danışmanlık Hizmetleri Kapsamında, şirketlerin pazarlama e satış faaliyetleri analiz edilerek şirketin çalışma teknikleriyle ticaret pazarlama platformunun çalışma özellikleri eşleştirilir. Böylece platformdan en iyi verimin alınması sağlanır. Potansiyel müşteri geliştirme ve fırsat süreci planlanır ve satış öncesi, satış, satış sonrası görev paylaşımını değerlendirir.

Ticaret Pazarlama Uyarlama ve Eğitim Hizmetleri kapsamında platforma üye olan kobi ve işletmelerin sistemi etkin biçimde kullanabilmesi için, iş fırsatı süreci şirkete uyarlanarak sistemin genel ayarların yapılması, mevcut ve potansiyel müşteri tanımının yapılması, şirkete üye olan işletme için şube, departman, görev ve rol tanımlarının yapılması, teklif ve sipariş süreçlerinde kullanılmak amaçıyla örnek şablonların hazırlanması, departmanlara göre ekran kullanım eğitiminin verilmesi hizmetleri verilmektedir.

Ticaret Pazarlama Teknik Destek Ve Yardım Hizmetleri kapsamında sisteme üye firmalara ait kullanıcıların sistemi kullanmaları sırasında ortaya çıkan soruların cevaplaması, problemlerin ve bilgi eksikliklerinin giderilmesi hizmetleri verilmektedir.

Ticaret Pazarlama Sistemini ÜCRETSİZ olarak denemek için demo formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Etiket: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir