Servis Taşımacılığında Güzergah Planlamada Büyük Kolaylık

Personel ve öğrenci taşımacılığı yapan firmalar için güzergah planlama son derece önemli bir detaydır. Yanlış planlanan güzergah hem firma için zaman kayıplarının yaşanmasına hem de maliyetlerin artmasına neden olacaktır. Bu nedenle son yıllarda özellikle de internet teknolojilerinin gelişmesiyle birlikte personel ve öğrenci taşımacılığı yapan firmalar için özel olarak geliştirilmiş servis güzergah programları bulunmaktadır.

Localveri Yazılım markalarından biri olan Ekibim Sahada Servis Taşımacılığı Güzergah Planlama Sistemi, personel ve öğrenci taşımacılığı yapan firmaların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiş bir uygulamadır. Kısacası servis hizmeti veren firmaların en uygun güzergahı planlayarak zaman ve maliyetten tasarruf yapmaları için tasarlanan güzergah planlama sistemi, daha önce sisteme girilmiş olan öğrenci veya personelin adreslerine göre en uygun güzergahı planlayarak göstermektedir. Böylece hem zaman hem de yakıt tasarrufu yapılmaktadır.

Servis güzergah belirleme programları, öğrenci taşımacılığının son günlerde artması nedeniyle söz konusu hizmeti veren firmalar için geliştirilen sektörel çözümlerden sadece birisidir. Ancak sektör içerisinde en fazla gerek duyulan uygulama olduğu söylenebilmektedir. Aynı zamanda  yol ve güzergah hesaplama diğer bir deyişle çıkış ve varış noktaları arasında yer alan noktaların doğru belirlenmesi servislerin varış noktasına zamanında ulaşması açısından son derece önemlidir. Bu nedenle sistem öğrenci ve personelin adreslerine, zaman ve maliyetlere göre en uygun güzergahı otomatik olarak oluşturmaktadır.

Ekibim Sahada Servis Taşımacılığı Güzergah Planlama Sistemi hakkında daha detaylı bi̇lgi̇ almak ve tekli̇f i̇stemek i̇çi̇n tıklayınız.

Etiket: , , , , , ,