Online Tahsilat Sistemi Nedir?

İnternet teknolojilerinin gelişmesi ve e-ticaret uygulamalarının yaygınlaşması ticaret ve pazarlama kavramlarında köklü değişikliklerin yaşanmasına neden olmuştur. E- ticaret giderek yaygınlaşmış ve günümüzde ürün ve hizmet satışı yapan neredeyse tüm firmalarda kullanılan bir uygulama haline gelmiştir. İnsanların da çoğunlukla e-ticaret uygulamalarını kullanmayı tercih etmeleri bu durumun yaşanmasında etkili olmaktadır.

Uluslararası güvenlik sistemlerinin gelişmesiyle kullanımı daha güvenli hale gelen e-ticaret sistemleri, online tahsilat sistemlerinin gelişmesine de katkı sağlamıştır. Online ödeme uygulaması olarakta bilinen online tahsilat sistemi genel olarak, firmaların bireysel veya kurumsal müşterilerinden ödeme almalarını kolaylaştıracak bir sistemdir.

Online ödeme sistemlerinden biri olan Ozopays Online Tahsilat Sistemi, cari borcunu kredi kartıyla ödemek isteyen bireysel veya kurumsal müşterilerin websitesi üzerinden güvenli ve pratik bir şekilde kredi kartıyla ödeme yapmasına olanak sağlayan uygulamadır. 

Firmaların kurumsal websitelerine entegre edilerek çalıştırılan Ozopays, firmaların tahsilatlarını kolayca ve güvenli bir şekilde online olarak yapmasına olanak tanımaktadır.  Firmaların gittikçe büyüyen küçük alacak sorununu çözmektedir. Aynı zamanda firmaların müşterilerine alternatif ödeme kanalı oluşturmaktadır. Kısaca uluslararası bankacılık ve finans kuruluşlarının kullandığı güvenlik altyapısını kullanan ve tahsilat konusunda hızlı ve etkili bir yöntem olan Ozopays, tüm bankalara entegre edilebilir. Aynı zamanda kullanıcına ister tek çekim ister taksitli ödeme seçeneği sunmaktadır. 

Ozopays Online Tahsilat Sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız. 

Etiket: , , , , , , ,