Mikro Web Siteleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Mikro web siteler ana sitelerin konseptine uygun, verilen hizmetler veya ürünlere yönelik tamamen o ürüne ve hizmete hitap edecek şekilde tasarlanan tanıtım sayfalarıdır.
Küçük küçük sayfalardan oluşur ancak içerik olarak dolu ve bilgi içerikli web sayfalarıdır. Bu nedenle SEO açısından oldukça avantajlıdır. Ancak özgün içerikli olması, görsellerin arama motorlarına uygun konsepte göre seçilmesi ve kullanılması bu noktada etkili olacaktır.

Tek bir ürün, hizmet ve aktivite üzerine içeriklerden oluşan bir sayfa olduğu için insan aklında daha kolay yer alır ve unutulmaz. Özellikle de ana siteyle aynı logoda ve renkte bir sayfa bu akılda kalıcılığı daha da destekler. Bu da müşteriler tarafından daha kolay bulunulmasında kolaylık sağlayan bir özelliktir.

Tek bir ürün ve hizmet baz alınarak oluşturulan mini sayfalar marka açısından güven, kalite imajını tazeler ve müşteri memnuniyet teşkil ederek ürünün veya hizmetin bilinirliğini arttırır. Aynı şekilde tanıtımını kolaylaştırır, sade sunumuyla müşterilerle direkt etkileşime geçer. Firmanızın bir veya birden fazla sosyal medya hesabı varsa hesabın trafiğini arttırmada yardımcı olur. son olarak yeni müşteri kazanılması konusunda son derece etkili bir yöntemdir.

Micro web page çalışması düşünüyorsanız; bilgilenme ya da uygulama için Localveri‘ye.
444 35 72 no’lu numaradan, destek@localveri.com.tr mailinden ulaşabilirsiniz.

Etiket: , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir