Kasım/1

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri-Kasım/1 444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız.  Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

 HAFTANIN KONULARI
sosyalmedyabulten (1) Sosyal Medya Hizmetimiz
Localveri Dijital İletişim Ajansı olarak, müşterilerimizin sosyal ağlardaki ihtiyaçlarına çözüm üretmekteyiz. Bir şirket hakkında bilgi edinmek için günümüzde en çok tercih edilen yöntem web sitesi ve sosyal medya  hesaplarıdır. Özellikle son dönemlerde revaçta olan sosyal medya (facebook ve twitter, bloglar) en çok tercih edilenlerden… Sosyal medyada herhangi bir ürünün, markanın ya da kampanyanın geniş kitlelere yayılması için çalışmalar yapıyoruz.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
seobulten Arama Motoru Performansı (SEO) Hizmetimiz
(SEO) Search Engine Optimization kelimesinin kısaltmasıdır. Türkçe olarak Arama Motoru Optimizasyonu demektir. Bir çok firmanın rakiplerini geride bırakmak için en çok ihtiyacı olan çalışmalardan biridir. İlk sırada olmak çok şey kazandırır! Localveri ekibi tarafından firmanızın sektörü araştırılır, rakip firmaların stratejileri izlenir ve sektöre uygun anahtar kelimelerden oluşan bir yol haritası hazırlanır. Sitenizin altyapısı ile uyumlu olacak anahtar kelimelerin performansı ölçülür.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
webbulten Web Tasarım ve  Güncelleme Hizmetimiz
Bir markayı dinleyip, neye ihtiyacı olduğunu analiz etmek ve hedef kitlesine nasıl sesleneceğini, nasıl bir yüz ile yayın hayatında olması gerektiğini anlatmak işimizin ilk adımıdır. Özgün tasarımlarımız ve yaratıcı ekibimiz ile destek verdiğimiz iş ortaklarımızı web dünyasında farklı kılmak asıl amacımız… Web siteniz markanızın internet ortamındaki aynasıdır. Markanızı, çalışmalarınızı, kampanyalarınızı, duyurularınızı en iyi aktarabileceğiniz bir dijital ortamdır.ş.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
 ayrac-ara
Eğitimde Fırsatlar iih tmn po face link