E-Bülten Kasım I

Localveri – KASIM 2015 444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız. Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

HAFTANIN KONULARI
pashaport Biz Yaptık! www.pashaporthotel.com
Çeşme’nin göz bebeği Paşa Limanı’nın yeni gözdesi ‪PashaportOtel‬’in ‪‎mobil uyumlu‬ ‪‎websitesi‬nde tam ekran animasyon ile manzaranın göz alıcılığı vurgulanmıştır.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
spam Gönderdiğim mailler neden spam olarak algılanıyor?
Bir mail gönderildiği zaman %100 inbox içerisine gitmeyebilir. Atacağınız maillerin spam olarak algılanmaması için aşağıdaki adımlara mümkün olduğunda uygulamanızı tavsiye ederiz.
.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
tablet-cocuk
Tabletle Oynayan Çocuklar Zarar Görüyor!
3D Robotik’in CEO’su Chris Anderson da çocuklarını teknolojiden uzak tuttukları için çevresi tarafından “kuralcı” olarak yaftalandığını ifade ederken, çocuklarında bu zararları görmek istemediklerini anlattı.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Blogger-icon Facebook-icon Twitter-icon