İzmir Web Tasarım Firmaları Arasında Localveri Yazılım’ın Yeri

Web tasarım her şeyin internet teknolojisiyle ilişkili olduğu günümüzde hemen hemen her firma, kurum, vakıf, işletme veya organizasyon için olması gereken bir yapılanma olarak karşımıza çıkmaktadır. İnternettin son yıllarda hızlı gelişmesine bağlı olarak yeni pazarlama stratejilerinin gelişmesiyle birlikte web tasarımların yanı sıra dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi, reklam yönetimi, google adwords işlemleri vb. pek çok yeni pazarlama ve reklam stratejileri gelişmiştir.

Günümüzde bu işlemleri kişiler kendileri de yapabilmektedir ancak kurumsallık ve daha profesyonel sonuçlar elde etmek amacıyla sadece web tasarım, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve kurumsal kimlik geliştirme üzerine çalışan ve hizmet veren firmalar daha çok tercih edilmektedir. Bu durumun iki temel nedeni vardır. Bunlardan ilki kişiler veya kurumların daha profesyonel bir kurumsal kimliğe ihtiyaç duymaları ve ikincisi ise, dijital pazarlamanın öneminin son dönemlerde ciddi şekilde kavranmış olmasıdır. Bu durum söz konusu web firmalarının sayısının artış göstermesine neden olmuştur.

Localveri Yazılım, 2003 yılından beri ‘interneti gelişmiş ve yaygın altyapısını kullanarak müşterilerinin ticari faaliyetlerine katma değerli çözümler üretmek’ ilkesini kendisine amaç edinerek web tasarım, dijital pazarlama, sosyal medya, google adwords, e-ticaret vs. pek çok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

Bir İzmir web tasarım firması olan Localveri, alanında deneyimli ekibiyle değerli müşterilerin isteklerini dileyerek, ihtiyaç analizi yaparak onlara en uygun hizmeti geliştirmektedir. Web tasarım ve kurumsal kimliğin geliştirilmesi kapsamında son derece titiz çalışmalar yürütmekte olan Localveri, kurulduğu günden beri 55 farklı sektörde 2000’den fazla projeyle İzmir’de önemli web tasarım firmaları arasında yer almaktadır. Bu alanda yaptığı projeleri buradan inceleyebilirsiniz.

Güvenilir ve ulaşılabilir olmak müşteriler için son derece önemlidir. Bunun bilincinde olan Localveri, müşterinin ihtiyaç duyduğu anda gerek online gerekse birebir destek hizmeti de vermektedir. Karşılıklı güven ilişkisine dayanan ilişkilerinde son derece müşteri odaklı çalışmalar yürütmektedir. Localveri Yazılımı incelemek ve diğer web firmalarından farkını anlamak için www.localveri.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiket: , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir