İşletmenizin Günlük Yönetimsel İşlemleri Pratik ve Kolay Hale Getirin

İşletmelerin günlük olarak gerçekleştirdiği, sipariş, tahsilat, fatura ödeme, cari stok takibi gibi işlemler çoğu zaman zaman alıcı ve takibi zor olan işlemlerdir. Teknolojinin yaygınlaşması ve İnternetin hayatımızın vazgeçilmez unsurlarından birine dönüşmesi işletmelerin bu işlemlerini kolaylaştıracak ön muhasebe programlarının ortaya çıkarılmasına neden olmuştur.

Ticaret Pazarlama Online Ticari Yönetim Yazılımı, web tabanlı çalışan ve online her mobil cihazda kolayca kullanılabilen, işletmelerin sipariş, tahsilat, stok takip, fatura ve diğer ödemeleri gibi işlemleri kolayca ve hızlı bir şekilde takip edebileceği bir ön muhasebe yazılımıdır.

Online Ticari Yönetim Program, işletmelerin günlük işlemlerini hızlı bir şekilde takip edilmesini ve yürütülmesine katkı sağlamaktadır. Kullanıcı dostu arayüzü ile kolayca öğrenilen program, web tabanlı çalışması nedeniyle verilerin bir bilgisayar hatasında veya arızasında silinip yok olmasını engellemektedir. Günde iki kez otomatik ve kullanıcının istediği her an yedekleme özelliği ile olası hataları en aza indirmektir.

Online yönetim yazılımı hakkında detaylı bilgi almak ve programı ücretsiz olarak denemek için tıklayınız.

Etiket: , , , , , , ,