Ekim/1

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri-Ekim/1 444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız.  Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

 HAFTANIN KONULARI
egebulteni Sektörün Devi Ege Endüstri Yeni Yüzüyle Yayında!
Localveri tasarımcıları tarafından tasarlanan web sitesi tasarımı kapsamında,  içerik ve görsel malzeme unsurları ile en iyi sonucu elde etmek için dijital bir yol haritası hazırlanarak Ege Endüstriyle ilgili bir planlama evresi geçirildi. Ege Endüstri markası ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun tasarımlar yaratmak amaçlandı. Markanın verdiği kaliteli hizmet ve ürünlerin vurgusu yapılan site de aynı zamanda konsept çalışması uygulandı.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
karsiyakambulten Karşıyakam Anaokulları Tasarım Gücümüzle Tanıştı
Karşıyakam Anaokulları için geliştirilen konsept tasarım uygulaması ile hedef kitleye kurumu en iyi tanıtacak kısımlar analiz edilerek ön plana çıkarılmıştır. Karşıyakam Anaokulu’nun web sitesinde, ilk olarak kullanıcıya iletilmek istenen mesajı ve içeriği netleştirerek, arayüz tasarımından önce, içerik ve sayfaların fonksiyonları hiyerarşik anlamda nasıl görüntülenmesi gerektiği saptandı. Tüm görsel ve içerik çalışmaları tamamlanarak, web sitesinin yayına alınması sağlandı.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
ergulteknik Ergül Mimarlık Tasarımı Güncellendi
Ergül Mimarlık 1997 yılında Halil Gülada tarafından kurulmuştur. Bünyesinde mimar, içmimar, mühendis ve danışmanlardan oluşan çok yönlü bir kadroyu barındırmaktadır. Bugüne kadar farklı sektörlerden gelen müşterileri için Türkiye’deki birçok şehirde ve yurt dışında mimari tasarım, proje ve uygulama alanlarında hizmet vermiştir. Mimarlık alanında işlevsel tasarımlar ve uygun maliyetli çözümler üreten firma, kullanıcılara yepyeni bir tasarım süreci yaşatarak, yaratıcı bir görünüm kazandırıyor.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
bultentasarim  Web Sitelerini Kimler Yapıyor?
Web sitesi tasarlamak bir bakıma kolay bir bakıma çok zor. Herkesin “Webmaster” olduğu bu dönemde,  web konusunda “eğitimli” olduğunuzu firmanıza nasıl kanıtlayacaksınız? İnternet’in hayatımıza girdiği ilk günlerde gündelik yaşantımızda bu kadar yer alacağını kestirmek çok kolay değildi. Bu gün ise bir çok alanda işlerimizi yapabildiğimiz bir araç oldu. Bundan 3-5 sene öncesinde lüks olan Internet artık bir gereksinim. Internet’in bütün bu nimetlerinden yararlanırken devamlı olarak karşımıza çıkan her gün kullandığımız terim;  WWW (World Wide Web) yani Web’dir.
 ayrac-ara
Eğitimde Fırsatlar iih tmn po face link