E-Bülten/Ekim I

Localveri – EKİM 2015   444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız. Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

HAFTANIN KONULARI
ekon Biz Yaptık! www.ekonisi.com
‎1982 yılından bugüne Ekon Isı ekmek fırınları imalatı, fırın ekipmanları ve mermer kurutma hatları alanlarında makina imalatçılığı faaliyetlerine devam etmektedir. Seo hizmeti kapsamında ürün tanıtımı ön plana alınarak hazırlanan web tasarımı, mobil uyumlu yapıda olup kurumsal kimlik korunarak hazırlanmıştır.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
eticaret Localveri E-ticaret Sitesi Yazılımı Firmalara Hangi Avantajları Sağlar?
E-Ticaret Siteniz, Mobil uyumlu tasarım seçenekleri ile akıllı telefon, tablet vb. mobil cihazlarla beraber her türlü pc, notebook, netbook tarzında her türlü cihazdan kolayca görüntülenme imkanı bulunur.
.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
buy-buton Twitter, Satın Al butonunu kullanıma aldı;
Satın Al butonu öncelikle ticaret alanındaki markalarda devreye alınacak; Adidas, Best Buy, Bu özellik geçen sene sadece küçük bir grubun test ettiği bu özellik oldukça ilgi uyandırmıştı.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Blogger-icon Facebook-icon Twitter-icon