E-Bülten Ocak/2015

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri – Ocak2015   444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız. Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

HAFTANIN KONULARI
egeklima Biz Yaptık! www.egeklima.com.tr;
Yeni yıla ‪Localveri‬ Yazılım hizmet farkıyla giren Ege Klima; artık müşterilerine online daha detaylı hizmet ve ürün sunumu yapabilmektedir. Şık tasarımıyla dikkat çeken Ege Klima, websitesiyle aynı zamanda ücretsiz keşif talep isteklerinizi de almaktadır.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
cicret Cicret:Cildinizi dokunmatik ekrana çeviren giyilebilir teknoloji ürünü bileklik
Teknoloji ürünleri giderek hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başlıyor. Akıllı saatler, akıllı gözlükler derken artık bunların hepsi bizim için sıradanlaştı. Ancak bu teknolojiler her ne kadar tüketiciyle buluşmuş olsa da, belli bir standardı yakalamış olmaktan uzaklar.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
2015-trend 2015’te İzlenmesi Gereken 3 Sosyal Ağ Trendi
Mobil ve videonun hızlı değişimi ile, sosyal medya da değişiyor. Bu değişim, online alandaki sektörleri de değişmeye zorluyor. Zeki ve uyanık pazarlamacılar, 2015’teki sosyal medya trendlerindeki değişimlere kendilerini hazırlarlarsa, yeni yıl içinde çok büyük başarılara imza atabilirler.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Blogger-icon Facebook-icon Twitter-icon

 

Etiket: