E-Bülten Kasım/1

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri-Kasım/1 444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız. Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

HAFTANIN KONULARI
ilksen3 Biz Yaptık! www.ilksen.com.tr;
Otomotiv ve endüstriyel yedek parça imalatı ve satışı yapmak üzere kurulan İlkşen Otomotiv, gelişen otomotiv ve yan sanayi sektörü ile birlikte yeni yatırımlara ve teknolojik gelişmelere hız vererek,otomotiv ve endüstriyel yedek parça sektörüne 500’ün üzerinde mamül üretmektedir.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
elektronik Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun onaylandı
Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’a göre, kimden geldiği belli olmayan mesaj ve ileti gönderenlere 1000 lira ila 10 bin lira arasında değişen idari para cezaları verilecek.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
hikaye Dijital pazarlamada hedef kitleyi etkilemek için: Story Telling “hikayeleştirme”pazarlamada.
Dijital pazarlamada hedef kitlenizi etkilemek için kullanılan yöntemlerden biri olan “hikayeleştirme” (story telling) Neredeyse tüm markaların pazarlama faaliyetlerinde en çok dikkat verdikleri konulardan biridir.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
sosyal-medya Sosyal ağları ihmal etmek online itibarı olumsuz etkiliyor.
Markanızla müşterileriniz arasında bir bağ kurmak üzere açtığınız her hangi bir sosyal medya hesabınızda, mesela Twitter profil fotoğrafınız hala bir yumurtaysa, kullanıcılar tarafından sosyal medya hesabınıza vakit ayırmadığınız şeklinde algılanır hatta direk sizi fake hesap olarak etiketlenebilirsiniz bile!..
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Blogger-icon Facebook-icon Twitter-icon

 

Etiket: , , , , , , ,