Bir Website Tasarım Hangi Süreçlerden Geçerek Oluşur?

Günümüzde gelişen ve hayatımızda önemli yer kaplayan internet dünyasında var olmak yani websiteye sahip olmak özellikle firmalar için internette dükkan sahibi olmak anlamına gelmektedir.

Firma kurumsallığına, firma sektörüne ve müşteri profiline uygun, firma hedef, vizyon ve misyonunu en iyi şekilde temsil eden bir websitesi internetteki yüzünüz olarak sizi temsil edeceğinden son derece tasarımsal ve özgün olması önemlidir.

Web tasarım alanında uzman tasarımcılarla ve tasarımın yanı sıra kurumsallık, dijital pazarlama, SEO, sosyal medya vs. alanlarda da profesyonel hizmet sunan web tasarım firmalarıyla çalışmanız, yaptırmaya veya geliştirmeye karar verdiğiniz websitenizin bir hayal kırıklığına dönüşmemesi açısından son derece önemlidir.

Sizlere web tasarım yaptırmaya karar verdiğinizde tasarımınızın tamamlamaya hangi süreçlerden geçeceğini sıraladık.

Analiz
Kurumsal website tasarımı yaptırmaya karar verdiniz ve size uygun tasarımı yapmamız için bizimle anlaştınız. Yapacağımız ilk iş sizi dinliyor, ihtiyaçlarınızı dinliyor, firma ve sektörünüzü inceliyoruz. Website tasarımından beklentilerinizi ve hedeflerinizi değerlendiriyoruz. Size uygun, kurumsallığınızı yansıtan, hedeflerinize uygun tasarım konsepti planlıyoruz.

Hazırlık
Sizin beklentileriniz ve hedeflerinize uygun geliştirdiğimiz konsepte uygun içerik ve görsellerin hazırlık çalışmalarını yönetiyoruz. Fotoğraf çekimlerinden stok fotoğraf çekimlerine, görsellerin kullanıma hazır hale getirilmesinden hedef kitleye hitap edecek metinlerin hazırlanmasına kadar geçen tüm sürecin tüm hazırlık sürecini yönetiyoruz.

Tasarım
Daha önce hazırladığımız tasarım konseptinin ana ve iç sayfa tasarımlarını, anasayfa animasyonlarını ve bannerlarını hazırlıyoruz. Veri giriş ve sayfa düzenlemelerini yapıyor ve onayınıza sunuyoruz.

Geliştirme
Sizlerin websitennizden beklentileriniz be planlanan tasarım konsepti kapsamında arama motoru optimizasyonu çalışmaları yapıyor ve içeriklerinizi güncelliyoruz. Analiz aşamasından tasarımın son aşamasına kadar geçen süreçte yapılan tüm işleri ve ilerlemeleri planlıyor ve size sunuyoruz.

Website analiz aşamasından geliştirme aşamasına kadarki süreçlerin tümünde her daim siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerini ön planda tutarak çalışmalar yürütüyoruz.
Web tasarım alanında profesyonel desteğe ihtiyacınız olduğu takdirde bizimle iletişime geçin!

Etiket: , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir