B2B Bayi Yönetim Yazılımı Geliştiren Firmalar

Firmaların müşterileri, servis sağlayıcıları, tedarikçileri, çözüm ortakları ve bayileriyle gerçekleştirdiği tüm ticari işlemlerin internet teknolojisi üzerinden gerçekleştirmesine yarayan bir sistemdir. İngilizce karşılığı Business to Business (B2B) olan bayi yönetim sistemi, firmaların iş yönetimini kolaylaştıran uygulamalar arasında yer almaktadır.
Türkiye’de iş yönetimi konusunda en fazla kullanılan iş yönetim uygulamalarından olan B2B bayi yönetim yazılımı ile firmalar müşterilerine, çözüm ortaklarına, bayilerine, servis sağlayıcılarına sistem üzerinden kullanıcı adı ve şifre vererek sisteme giriş yapmalarını sağlamaktadır. Böylece kullanıcılar sistem üzerinden kendilerine özel olarak tanımlanan işlemleri gerçekleştirebilmektedir.
Firmaların kendi aralarında yaptığı tüm ticari işlemlerde online bayi sistemini kullanmaları yürütülen işlemlerde büyük çapta bir tasarruf sağlamaktadır. Aynı zamanda firmaların kendi aralarında yürüttüğü ticari işlemlerde tahsilat kolaylığı kullanmaktadır. Tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesine imkan vermesi, özellikle boşa harcanan iş zamanında anlamlı derecede tasarruf edilmesine yardımcı olmaktadır.
İş yönetiminin ve B2B bayi sistemlerinin kullanımının yaygınlaşması pek çok yazılım firmasının B2B sistemi geliştirilmesine neden olmaktadır. Geliştirilen her bayi yönetim sistemi temel özellikleriyle benzerlik gösterse de kullanıcısına sunduğu özellikler bazında farklılık göstermektedir. Ticaret Pazarlama B2B Bayi Sistemi, mobil yapısıyla tablet ve akıllı telefonda gibi cihazlarla kolayca kullanılabilmektedir. Aynı zamanda finans kuruluşların kullandığı uluslararası SSL Sertifikası ve profesyonel güvenlik alt yapısıyla ticari işlemlerinin tümünü güvenli bir şekilde yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Etiket: , , , , ,