Ayın Kitabı, Gary Vaynerchuk tarafından kaleme alınan ‘Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız’

Gary Vaynerchuk tarafından kaleme alınanMarkanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız?Levent Göktem tarafından Türkçe’ye çevirilmiş ve MediaCat Kitapları tarafından basılmıştır.

İş yaşamına şarap satışıyla başlayan ve interneti doğru şekilde kullanıp onun nimetlerinden yararlanarak günümüzde Youtube’un ilk şarap gurusu olan Gary Vaynechuk Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? kitabıyla New York Times ve wall street journal listelerinde bestseller olmuştur.

Vaynerchuk, özel ilgi alanlarının ve “keşke daha fazla zaman ayırabilsem” dediğimiz hobilerimizi iş hayatımızın merkezine almak ve asıl işimiz yapmak için internetin gücünden ve nimetlerinden nasıl yararlanabileceğimizi eğlenceli ve akıcı bir dille gösteriyor. ‘Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız?’ okuyucusunu hayallerine adım adım kavuşmasına yardımcı olan vazgeçilmez bir rehber oluyor. Modern iş hayatında ise mutlaka okunması ve el altında tutulması gereken bir yol haritası özelliği taşıyor.

Tıpkı Gary Vaynerchuk’un dediği gibi “herkes ama herkes kendini bir marka gibi düşünmeye başlamak durumunda. Bu artık bir seçenek değil bir mecburiyet .” Bu nedenle yapmayı en çok sevdiğimiz şeyi hayatımızın merkezine koyarak kendi markamızı yaratabiliriz..

Etiket: ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir