Ağustos/3

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri-/3  444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız.  Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

 HAFTANIN KONULARI
basettaplaket Karaca,  “İş yaparken güven duymalısınız!”
Mobilya sektörünün kalbi konumundaki izmirde, 90’lı yıllarda oturma grubu imalatı ile ticari faliyetlerine başlayan Karaca Mobilya, Basetta markası ile gelişimine devam ediyor. Karaca Mobilya, 5.000 metrekare kapalı alan fabrikası, yaklaşık 3000 metrekare olan showrumuyla dev bir marka olma yolunda ilerliyor. Karaca, Localveri ile ilgili görüşlerini aktardı.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
fuarbulten(1) İzmir Enternasyonal Fuarı Açılışa Hazırlanıyor!
İzmir Enternasyonal Fuarı, bu yıl 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı da içine alacak şekilde 29 Ağustos Perşembe günü açılacak. Bu nedenle bu yılki fuar, önceki yıllara göre bir gün daha fazla olacak. 29 Ağustos – 8 Eylül 2013 tarihlerinde organize edilen 82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı 11 gün sürecek.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
localveribulten(1)Dijital İletişim Çözümleri’ üreten Localveri’ye bakış
Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çabalamıştır. Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, haber portalları, ekonomik yönetilebilir web siteleri ve özel yazılımlar geliştirmiştir. Kurumsal bir Web Sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin çağına yetişmek.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
reklambultene

Advoertorial Reklam Nedir?
Reklamcılık kağıdın bulunması ile beraber insanların ilgisini çekti. Biz burada reklamın tarihçesini anlatmak yerine Advertorial reklamdan bahsedeceğiz. İnternetin yaygınlaşması, Reklam sektöründe internet mecrasının da pastadan büyük bir dilim aldığı ve git gide bunu dahada büyüteceği anlamına geliyor.

Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
Eğitimde Fırsatlar iih tmn po face link