Ağustos 2014 / E-Bülten

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri-Ağustos/1
444 35 72

Değerli Müşterimiz

Localveri Dijital İletişim Çözümleri olarak haftalık bültenlerimizde etkinliklerimiz, projelerimiz, hizmetlerimiz, duyurularımız, teknolojik gelişmeler ve sektöre ait kitap tanıtımları yer almaktadır. Böylelikle hem gündemdeki gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız… www.localveri.com.tr

HAFTANIN KONULARI
Bloksan Web Tasarım Tuğla Mimarı Bloksan’ın Web Sitesini Yeniledik
Ürün yelpazesinin genişliği ve kalitesi ile yurt içi – yurt dışı tuğla pazarlamasında ün salmış müşterimiz Bloksan’ın sitesini yeniledik. Son teknoloji trendlerine uygun web site yapısıyla; dinamik bir görüntüye ulaştı.
Haberin Devamı >>
ayrac
Başoğlu Karavan  Web Tasarım En Güzel Caravan En Yeni Web Sitesinde – Başoğlu Caravan
En güzel caravanları en kaliteli şekilde görmeniz için, Başoğlu Caravan’ın web sitesini yeniledik. İster seyyar yazlık ister eğlenceli anlar yaşamak ya da iş için konforlu karavanların adresi Başoğlu Caravan 1976 yılında bu yana hizmet vermektedir. En ince ayrıntılarına kadar düşünülmüş yüksek kaliteli ürünleri ve özel tasarımları sunan müşterimizin web sitesini yeniledik.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Google Teknoloji – Google’dan Haberler
Beyin gücünüz ile Google Glass’ta kontrol sizde
Google Glass için geliştirilen yeni uygulama MindRDR, kullanıcılara düşünce gücüyle komut imkanı sunuyor. Kullanıcının o esnada neye odaklandığını algılayarak düşüncelerini okuyabiliyor. Sesli komutu olan “Ok Glass” uygulaması ile sadece göz kırparak fotoğraf çekmeyi mümkün hale getiren akıllı gözlük, MindRDR ile düşüncenin gücüne de adım atıyor.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Swot Analizi Şirketiniz İçin SWOT Analizi
Dijital SWOT Analizi
SWOT Analizi, kişisel yön ya da şirketiniz için belirlediğiniz bir konunun analizini yapmanızı amaçlar. Gelişmiş bir analiz yapabilineceği gibi basit ama gerçekçi bir analiz ile de belli başlı dinamiklere ulaşabilirsiniz. Böylece olumsuz yanlarınızı belirleyerek, tehditlere karşı önlem alabilir; olumlu yanlarınızı kullanarak fırsatları görebilirsiniz. Bu yazımızda SWOT Analizini daha çok Dijital Platforma entegre ettik.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Dijitoloji Dijitoloji / Emre Açıkel – Mehmet Çelikol
Mobil iletişim ve bilişim teknolojilerinin entegre biçimde ve küresel çapta yaygınlaşan kullanımı ile şekillenen ‘birbirine bağlantılı’ yeni dünyada, hepimiz yeni normal ile tanışıyoruz.
Mobil ve dijital çağ olarak tanımlayabileceğimiz bu yeni dönemin olumlu etki alanı, bireysel yaşamdan iş hayatına, en geniş ölçekte toplumsal dönüşüme uzanıyor.
Haberin Devamı >>
ayrac-ara
Blogger-icon Facebook-icon Twitter-icon