Kasım/2

Resimleri görüntüleyemiyorsanız tıklayınız….

Localveri-Kasım/2444 35 72

Değerli Müşterimiz

Sizlere haftalık olarak, Localveri’nin etkinliklerini, projelerini bildirmek, teknolojik gelişmeler ve ürünlerle ilgili bilgi vermek, sektöre ait kitap tanıtımları ile bir bülten sunacağız.  Bültenimizde Localveri’nin markaları ile ilgili duyurular da yer alacak. Her hafta 5 duyuruyu geçmeyecek şekilde siz değerli müşterilerimize bilgilendirme e-postası servis edilecek. Böylelikle hem gündemdeki teknolojik gelişmeleri takip edecek, hem de Localveri’nin duyurularından haberdar olacaksınız…

 HAFTANIN KONULARI
plaketakgaz Localveri’den  Akgaz Teknik’e  Plaket Takdimi
Akgaz Teknik Ltd. Şti. Şirket Müdürü Cem Ünsal neden bir web sitesine ihtiyaç duyduklarını şu sözlerle anlattı; “Öncelikle ben önümüzdeki yılların internet yılı olacağını düşünüyorum. İnternetteki ticaretin hızla arttığı açık, bizde bu konuda çalışmalar yürütüyoruz. Ben bile şu an evimdeki temel ihtiyaç maddeleri dışındaki her şeyi internetten tedarik ediyorum. Bu sebeple insanların ürünlerimize daha kolay ve hızlı ulaşması için web sitesine ihtiyaç duyduk” dedi.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
asosweb Asos Gümrük Müşavirliği’nin Yeni Web Sitesi Yayında
Asos Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti. sektöründe 10 yıldır faaliyet gösteren bir firma olup, deneyim ve birikimleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Dinamik ve genç kadrosu, profesyonel yaklaşımları ile sektörünün standartlarını yeniden belirlemeyi amaçlamıştır. Asos Gümrük Müşavirliği her zaman çözüm üreten bir yaklaşım ile haraket ederek müşteri beklentilerini ve memnuniyetini tamamıyla sağlamayı hedeflemektedir. Özel ara yüz tasarımıyla firmanın konseptine ve sektörüne uygun  Asos Gümrük web sitesi yayına alındı.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
nstagrammavi(1) Instagram’da Beğeni Toplayan Fotoğrafların Renkleri
Yapılan araştırmalara göre, mavi rengin hakim olduğu Instagram fotoğrafları, kullanıcılardan daha çok beğeni toplamayı başarıyor. Kısacası, mavi rengin hakim olduğu gökyüzü ve denizin göründüğü fotoğraflara kullanıcılar daha çok beğeni toplamayı başarıyor. Curulate adlı görsel analiz platformunun 8 milyon Instagram fotoğrafını tarayarak yaptığı araştırmaya göre, Instagram fotoğraflarında sıkça kullanılan hakim renklere de yer verilmiş.
Haberin Devamı >>
 ayrac-ara
 ayrac-ara
Eğitimde Fırsatlar iih tmn po face link