Website Bakım ve İçerik Güncelleme

Website Bakım ve İçerik Güncelleme Çözümleri; müşterilerimizin web site veya web sitelelerinin web tasarım ve iç sayfalardaki içeriklerin şirketin kurumsal yapısındaki, ürün, hizmet veya projelerindeki değişim ve gelişmelere göre yeniden yapılandırılması, yeni içeriklerin eklenmesi, web site tasarım ve teknik altyapısındaki gerekli düzenleme ve revizyonların yapılması işlemleridir.

Web site bakım ve içerik güncellemeleri neden önemlidir?
Firmanın mevcut ve potansiyel müşterilerine şirket içindeki gelişmeleri, ürün ve hizmetlerindeki değişimleri zamanında ve eksiksiz biçimde bilgilendirerek tutundurma faliyetlerine katkı sağlar, müşterilerin firmaya olan güvenini artırır,

Google ve diğer arama motorları web site tasarımlarındaki tasarım, içerik güncelleme ve değişimleri algılayarak websitesinin sürekli güncellenen ve gelişen bir durumda olduğunu belirleyerek page rank değerini artırır ve özellikle firmanın sunduğu ürün ve hizmet ihtiyacı olan kullanıcıların aramalarında o web sitesini üst sıralarda ve ilk sayfalarda çıkmasına olanak tanır. Bu da firmanın satış ve pazarlama faaliyetlerine katkı sağlar.

Website bakım ve güncelleme çözümleri kapsamında sunduğumuz hizmetler;
Website tasarımlarını kontrol ediyor, eksik ve yanlış çalışan tarafları düzeltiyoruz,
Yeni ürün, hizmet, projelerin görsel ve içeriklerinin hazırlığını yaparak veri girişlerini yapıyoruz,
Kampanya, duyuru ve bilgilendirmelerin metin ve görsellerini website tasarımına uygun olarak veri giriş işlemlerini yapıyoruz.
Fuar katılımı, basın ve medyada çıkan haberlerin video, fotoğraf ve içeriklerinin website üzerinden paylaşımını yapıyoruz.
Hertürlü doküman, katalog, broşür, teknik çizim ve faydalı bilgilerin gerek pdf, word veya excel dokümanları şekilde website tasarımına uygun olarak eklenmesini sağlıyoruz.
website mimarisinde yeni kategori, menü ve alt sayfa ekleme ve değişimlerini yapıyoruz.

Website bakım ve güncelleme çözümlerinde hizmet süresimiz en az 6 ay ve 12 aylık periyodlardadır.

Website bakım ve güncelleme çözümleri ile ilgili daha geniş bilgi için tıklayınız.