Tüp & Su Dağıtım

Tüp – Su Dağıtımı yapan işletmelerin işlemlerini kolaylaştırmak amacıyla geliştirdiğimiz Tüp Su Programı ile gelen siparişlerin alınmasından, araçlarla teslim edilmesine, gider ve cari takip işlemlerine kadar tüp su dağıtımı yapan firmanın ihtiyaç duyacağı tüm işlemler tek bir programda toplanmıştır.

Tüp Su Programı, windows tabanlı yapısı, ek kullanıcı oluşturma ve işe hakim olma özellikleri ile şirket işleyişine hakim olmayı kolaylaştırıyor. Müşteriye ait tüm bilgilerin tutulması, uzun zamandır çalışılmayan müşteriler, depozito işlemleri gibi tüp su dağıtım şirketlerinin sektöre özel ihtiyaçlarına da cevap verebiliyor.

Geliştirilmiş depo ve araç stok ekranları ile işleyişte gözden kaçan alanların olmamasına yardımcı oluyor. Tüp su dağıtım firmalarının karlılığını artırıcı, faaliyetlerini organize etmesi, satış ve sipariş işlemlerinde büyük kolaylık ve etkinlik sağlaması açısından göz dolduruyor.

Tüp Su Programı hakkında daha geniş bilgi ve demo kurulumu için 444 35 72 nolu telefon veya info@localveri.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.