Reklam Ajansları

Çözüm ortağı ve beraber iş geliştirme konularında bir çok Reklam Ajansı ile uzun yıllardır çalışıyoruz. Reklam ajanslarının da kendilerini tanıtması, pazarlaması günümüz rekabet koşullarında çok önemli hale gelmiştir.

Localveri Yazılım olarak Reklam Ajansı müşterilerimizin web site tasarımlarını geliştirerek verdiği hizmetleri, yaptığı işleri nitelikli bir şekilde mevcut ve potansiyel müşterilerine tanıtmalarına katkı sağlıyoruz.

Özellikle hedef kitlesinin önüne arama motorlarında çıkmalarına olanak sağlaycak şekilde SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı çözümleri sunuyoruz.

Sosya Medya Danışmanlığı hizmetlerimizle Reklam ajanslarının sosyal medyada daha görünür olmalarını istiyoruz.

Aldıkları işlerin zamanında tamamlanmasına yardımcı olacak etkin bir şekilde iş takibi ve proje yönetimi yapmalarına imkan sağlayan iş takip yazılımlarını entegre ediyoruz.

Web Tasarım, SEO hizmeti, Sosyal Medya Danışmanlığı ve İş Takip Yazılımı çözümlerimizle reklam ajansı müşterilerimizin internet mecrasını etkili kullanmalarıan katkı sağlıyoruz.

Reklama ajansı çözümlerimiz hakkında daha geniş bilgi için 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.