Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

Yazılım ve donanım teknolojilerindeki gelişmeler işletmelerin, departmanlar arası iletişimlerini kolaylaştıracak, işletme yöneticilerine zaman kazandıracak ürün, hizmet ve projelerin daha etkin tanıtım ve pazarlanmasına yardımcı olacak, aynı zamanda da kendi iç sistemleri ile entegre olacak yazılımları kullanmak istiyor.

Hazır geliştirilmiş yazılımların bir çok işletme tarafından kullanılıyor olması, başarısı kanıtlanmasına rağmen bazen işletmenin ile uyuşmayabiliyor.

Localveri Yazılım, işletmelerin genel ihtiyaçları kapsamında yada bir departmanın zorluk çektiği, sıkıntı yaşadığı bir alanda özel yazılım çözümleri sunuyor.

İşletme yetkilileri ile karşılıklı olarak değerlendirilerek,ihtiyaçların analiz edilerek oluşturulan proje, işletme tarafından kabul gördüğünde yazılımın diğer safhalarına geçilerek kurgulanıyor, oluşturuluyor ve işletme çalışanlarının testine sunuluyor. Testler sırasında pratikliği, kullanım kolaylığı ve kabul edilirliği ölçülen yazılım projesine gerekli revizyonlar yapılarak işletmenin onayında sunuluyor.

Özel yazılım çözümleri ile ilgili destek hizmetleri Online bağlantı, E-posta, Telefon ve birebir görüşmeler vasıtasıyla Localveri Destek ekibi tarafından kesintisiz veriliyor.

Özel Yazılım Çözümleri ile ilgili talepleriniz için bize 444 35 72 nolu telefondan veya info@localveri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.