Online Teklif Çözümleri

Kurumların sattığı ürün, hizmet ve projelerin tahsilatlarını zamanında yapmaları finansman maliyetlerinin azalmasına ve karlılıklarına ciddi katkı sağlamaktadır. Özellikle nakit sıkışıklığının olduğu dönemlerde tahsilatlardaki gecikmeler ve sorunlar firmalarda ciddi sorunlar ortaya koymaktadır.

Her firmanın müşterilerinde küçük alacakları zamanla birikebilmektedir. Bu küçük alacaklar toplandığında ciddi bir yekün oluşturmaktadır. Müşteriler tarafından önemsiz gibi duran küçük meblağların onlarcası bir araya geldiğinde firma için giderlerinin ödenmesine büyük katkı sağlayabilir.

Günümüzde hem kurumsal hem de bireysel olarak kredi kartı kullanımının yaygınlaşması kurumsal firmaların tahsilat seçeneklerine bir yenisini eklemiştir.

Localveri Yazılım olarak, düzensiz ödeyen müşterileri disipline etmek, müşterilerdeki küçük alacakların tahsilatını kolaylaştırmak ve firmanın tahsilat seçeneklerine artırarak tahsilat problemlerini azaltmak amacıyla online tahsilat sistemini geliştirdik.

Online Tahsilat Yazılımı ile hem bayi tahsilatlarını hemde müşteri tahsilatlarını kolayca yapmak mümkün hale gelmiştir.

Geliştirilen Online Bayi Tahsilat Yazılımı ile bayi ve müşterilere verilen kullanıcı adı ve şifre ile sisteme girerek ödemelerini istedikleri kredi kartı ve taksitlendirme avantajı ile yapma şansı oluşturulmuştur.

Ayrıca websitesi üzerinden çalışan online tahsilat ekranı ile müşteriler bilgilerini ve ödeyecekleri tutarı girerek online tahsilat programı üzerinden 3D güvenlik tekniklerini kullanarak ödemelerini kolayca yapabiliyorlar.

Online tahsilat yazılımlarımız banka ve finans kuruluşlarının kullandığı profesyonel güvenlik altyapılarını kullanmaktadır.

Online Tahsilat Sistemi Programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.