Online Ön Muhasebe Çözümleri

Gerek büyük işletme yöneticileri, gerekse KOBİ kapasitesindeki işletme yöneticileri ve ortakları, iş faaliyetleri nedeniyle zamanlarının önemli kısmında yurtiçi ve yurtdışında sürekli seyahat etmektedir. Bu seyahatler fuar çalışmaları, müşteri görüşmeleri, ürün, malzeme tedarikleri için olabilmektedir. Ofis dışında geçirilen bu zamanda şirket içindeki cari işleyişi kontrol ve yönetme konusunda dönem dönem sıkıntı yaşanmaktadır. Eksik veya yanlış bilgilendirme, istedikleri veriye istedikleri an ulaşamama vb. nedenler yüzünden yanlış kararlar alınabiliniyor.

Localveri Yazılım, Web Tabanlı çalışan Online Ön Muhasebe Çözümleri ile işletme yöneticileri veya ortaklarının, hatta çalışanlarının yetkileri dahilinde stok, kasa, çek/senet ve cari işlemlere internete bağlı herhangi bir bilgisayardan istedikleri an ulaşıp, işlem yapabilme ve raporları inceleyebilme özgürlüğü sunuyor.

Online Ön Muhasebe programları hem işletme yöneticilerine hem de işletme sahiplerine karar alabilmelerinde zaman kazandırmaktadır.

Online Ön Muhasebe Programı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.