Online CRM & Pazarlama Yönetimi

Online CRM ve Pazarlama Yönetimi ile işleriniz artık daha kolay daha hızlı

online crmMüşteri İlişkileri Yönetimi yani diğer adıyla CRM; özellikle günümüzde sürekli artan rekabet ortamı, yeni ürün ve hizmetlerin artışı, firmaların karlılıklarının gittikçe azaldığı bu günlerde en önemli ve dikkat edilmesi gerek bir konu haline geldi.

Bu konuya yatırım yapan işletmeler, müşteri ilişkilerinin yönetilmesine yani Online CRM uygulamalarına personel, donanım, crm yazılımı ve araç gereç olmak üzere çeşitli kalemlere ciddi bütçeler ayırmaktadırlar.

İşletmelerde yapılan en önemli yanlışlardan biri de Müşteri İlişkileri yönetimini yani CRM uygulamalarını şirket içindeki bir birimin veya personelin görevi olarak görmek, bu yaklaşım işletmelerde zaman ve para kaybına yol açıyor. Yapılması gereken en önemli yaklaşım CRM uygulamalarını yani müşteri ilişkileri yönetimini bir kurum kültürü olarak belirleyerek, şirket içindeki tüm personelin bu kültüre göre hareket etmesinin sağlanması gerekiyor.

Localveri Yazılım olarak biz, müşterilerimizin kendi CRM uygulamalarını yürütme ve düzenleme faaliyetlerinde ihtiyaçlarını tespit ederek, en uygun CRM Yazılımı projelerini hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

Online CRM Yazılımlarımızda mevcut veya potansiyel müşterilerden gelen her türlü talebin fırsat oluşumu ile başlayan bu süreç, ihtiyacın karşılanması ve bu ihtiyacın karşılanması sırasında her türlü iletişimin kayıt altına alınması, müşteri beklentilerinin ölçülmesi ve değerlendirilmesine kadar tüm süreçler bu proje uygulamasında başarıyla sürdürülebilmektedir.

Localveri, kuruluşundan bu yana CRM uygulamalarına büyük önem vererek kendi online crm yazılımını geliştirmiş olup, bir çok başarılı projede bu CRM programlarının kullanımını sağlamıştır.

Online CRM Yazılımı ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız