Online Anket Uygulama Çözümleri

Anket, herhangi bir konuda görüşlerin seçenekler arasındaki en uygun olana göre değerlendirilmesi yöntemidir. Müşteri memnuniyet anketi ise müşterinin ürün, hizmet ve proje hakkındaki görüşlerinin değerlendirilerek müşteri gözünde neredeyiz? sorusuna en iyi cevap bulma yöntemidir. ISO standartlarında da müşteri değerlendirme anketleri önemli yer tutmakta ve ISO uygulayan firmalarda zorunlu tutulmaktadır.

Localveri yazılım olarak müşteri memnuniyet ölçümü ve anket sisteminin önemine binaen geliştirdiğimiz anket uygulama yazılımı ile objektif sonuçlar çıkmasına olanak sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Anket yazılımında yetkili kullanıcı anket konu ve sorularını hazırlayarak sisteme kaydediyor. Anket yapacağı müşterileri işaretleyerek anket uygulamasının linkini e-posta olarak gönderebiliyor. Kendisine gelen epostadaki anket linkini tıklayan müşteri belli bir zaman dilimi içinde anket sorularını cevaplayıp kaydedebiliyor. Cevaplanıp kaydedilen anket’e tekrar müdahale edilemiyor. Bu sayede sonuçların ölçülmesi ve değerlendirmesi objektif sonuçlara göre olabiliyor.

Online Anket Yazılımı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız