Makina Sektörü

Localveri Yazılım olarak, makina sektöründeki firmaların ürünlerinin satış, pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde internet mecrasını etkili kullanabilmesine yardımcı olacak danışmanlık, ürün ve hizmet çözümleri sunuyoruz.

Makina sektöründeki müşterilerimizin gerek ürettiği ürünleri, gerekse bayiliğini yaptığı ürünleri hedef kitlesine daha kolay ve etkin bir biçimde tanıtacak website tasarım çalışmaları yapıyoruz.

Website tasarımlarında, müşterilerimizin kurumsal bilgilerini, hem ürün ve hizmetlerin, referanslarını olması gerektiği şekilde yapılandırarak, potansiyel müşterilerin ilgisini çekmek,”bu firma ile iletişime geçmeliyim”i düşünmelerini sağlayacak çalışmalar yapıyoruz.

Ayrıca SEO Danışmanlığı kapsamında, anahtar kelime analizleri yaparak, Google ve diğer arama motorlarında müşterimizin sitesini üst sıralarda gösterilmesini sağlayacak SEO Hizmetleri veriyoruz.

Sosyal medyanın gücünü önemsiyoruz ve bu gücün önemsenmesi gerektiğini makina sektöründeki müşterilerimize de anlatıyoruz. Sosyal Medya Danışmanlığımızı makine sektöründeki müşterilerimizin sosyal medyayı etklili kullanması için seferber ediyoruz.

Ayrıca geliştirdiğimiz online crm yazılımı ile makina sektöründeki müşterilerimizin pazarlama ve satış faaliyetlerini etkin bir biçimde yönetmeleri için online crm sistemini kullanımlarına sunuyoruz. CRM Yazılımı ile mevcut ve potansiyel müşteri kayıtlarından, satış fırsatlarının yönetilmesine, teklif takibinden sözleşme hazırlamaya, müşterilerden destek taleplerinin alınmasından, memnuniyet anketlerine kadar tüm satış ve pazarlama faaliyetlerini ortak havuzda birleştirerek kurumsal hafıza oluşturmalarını sağlıyoruz.

Makine sektöründe iseniz ve daha detaylı bilgi için bize 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.