Kuaför ve Güzellik Merkezleri

Localveri, Kuaför ve Güzellik Merkezlerinin tanıtım, pazarlama ve iş yönetim faaliyetlerine katkı sağlayacak çözümler sunuyor.

Kuaför ve Güzellik Merkezlerinin ihtiyaçlarına göre web ve sosyal medya üzerinden tanıtım, yeni potansiyel müşterilere ulaşma, mevcut müşterilerle daha iyi etkileşim kurma gibi satış artırma tekniklerine dayanan uygulamalara imza atıyoruz.

Güzellik merkezi ve kuaför salonları için web tasarımı, bulunduğu bölgedeki potansiyel müşterilere ulaşabilmek için arama motorlarında üst sıralarda çıkmaya yardımcı olan SEO hizmeti ve SEO Danışmanlığı, Sosyal medyadan mevcut ve potansiyel müşterilerle etkileşime geçecek Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Ayrıca randevuları takip etme, gelen müşterilere hangi hizmetlerin hangi tutardan verildiği, hangi personelin ilgilendiğinin kaydedilmesi, personelin performans takibi ve diğer ürünlerin satışı gibi iş yönetim faaliyetlerini artırıcı kuaför ve güzellik merkezi programını geliştirdik.

Kuaför ve güzellik merkezi programı ve web tasarım çözümleri için 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden bize ulaşınız.