Kosgeb Destekli Mobil Uygulama Geliştirme

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Destekleme Başkanlığı (KOSGEB) bu yıl işletmelerin mobil tabanlı tanıtım çalışmalarına geri ödemesiz destek veriyor.

Genel Destek Programının Adı Destek
Üst Limit
Destek Oranı (%)
1.Bölge 2.,3.,4. Bölgeler 5. ve 6. Bölgeler
Mobil Tabanlı Tanıtım 7.500 TL %50 %60 %70

Kosgeb Klavuzundaki Açıklama; “Mobil Tabanlı Tanıtım: Akıllı cep telefonu ve tablet bilgisayarların işletim platformlarında (Android, IOS, vb.) işletmeye özel yapılan tanıtım uygulamalarına destek verilir. Bu uygulamalar; işletmenin iletişim, ürün, harita bilgileri ve işletmeye ait diğer tanıtım bilgilerini kapsamalı ve işletmeye ait web sayfasında uygulamanın indirme bağlantısı olmalıdır.

Geri ödemesiz Mobil Uygulama Geliştirme desteğinden yararlanılabilmesi için firmanın Kosgeb Genel Destek Başvuru Ekranlarının açık olması ve  Marka Tescil Belgesine sahip olması gerekmektedir.

Localveri Yazılım olarak, Mobil Uygulama Geliştirme çözümleri kapsamında Kosgeb desteğinden yararlanabilmesi için gerekli danışmanlık ve bilgilendirmeler yapılmakta, başvuru ve kabul süreci izlenmekte ve müşterimize uygulama geliştirme sürecindeki tüm aşamlar titizlikle yerine getirilmektedir.

Mobil Uygulama Geliştirme Süreci 7 aşamada gerçekleşmektedir.

  1. Aşama; Analiz ve projelendirme,
  2. Ekran Tasarımları
  3. Kodlama
  4. Onaylar
  5. Revizyonlar ve Testler
  6. IOS ve Android Markete Yükleme
  7. Upgrade, Teknik Destek ve Yardım