Isıtma – Soğutma ve Mekanik Tesisat

Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana 150’den fazla ısıtma soğutma firması ile çalıştık. Isıtma soğutma ve mekanik tesisat sektöründeki müşterilerimize verdiğimiz sunduğumuz çözümler;

Website Tasarım Çözümleri: Isıtma soğutma ve mekanik tesisat sektörünün beklentilerine uygun, onların kurumsal kimliğini, ürün,hizmet ve projelerini en iyi şekilde yansıtacak mobil uyumlu web tasarım çalışmaları yapıyoruz.

SEO Hizmetleri Danışmanlığı; Müşterimizin bilinirliğine yardımcı olacak, Google’da ilk sayfalarda gösterilmesini sağlamak amacıyla anahtar kelime analizleri yaparak, seo hizmetleri veriyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi; Facebook, Twitter, Linkedin ve Google+ da hedef kitlenin ilgisini çekecek şekilde paylaşımlar yapıyor, takipçi artırımı çalışmaları yürütüyoruz.

CRM Yönetimi, mevcut ve potansiyel müşterilerinin bilgilerini kayıt altına alıp, gelen satış fırsatlarının alınıp, satış sonrası hizmetlerin verilmesine kadarki süreci sorunsuz şekilde yönetmelerine yardımcı olacak online crm yazılımlarımızı entegre ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için bize 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden bize ulaşınız.