IOS Uygulama Geliştirme

Açıklanan son rakamlara göre 2015 yılı itibarıyle Apple, son 8 yılda toplam 1 milyar civarında mobil cihaz satmış, sadece son yılda satılan cihaz toplamı ise 192,7 milyon adet. Bu rakamlarla şirket toplam mobil pazarının %15’ine hitap ediyor.

IOS işletim sistemine uygun olarak IOS Market kanalı ile mobil kullanıcılara erişmek isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak IOS uygulamalar geliştiriyoruz.

Uygulamanın çalışma mantığı, hedef kitlesi, müşteri istekleri titizlikle değerlendiriliyor. Geliştirme süreci dikkatlice planlanıyor, mobil uygulama tasarımlarında kullanıcı deneyimi ön plana çıkıyor, kolay ve pratik kullanım, ihtiyaçlara göre geliştirebilirlik değerlendiriliyor. Test ve revizyon süreçlerinden sonra müşteri onayı ile birlikte IOS Markette müşterimizin hedef kitlesine sunuluyor.

IOS Uygulama geliştirme sürecinden sonra teknik destek, upgrade ve yardım hizmetleri belirlenen kapsam ve süreye göre müşterimize sağlanıyor.

IOS Uygulama geliştirme çözümlerimiz için bize 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.