Belgelendirme ve Danışmanlık

Belgelendirme ve Danışmanlık firmalarının pazarlama, tanıtım, satış ve iş takip konularındaki ihtiyaçlarına çözüm sağlayacak hizmet ve uygulamalar geliştiriyoruz.

Özellikle hizmet ve danışmanlık konularının mevcut ve potansiyel müşterilerine aktarımı ve tanıtımı için danışmanlık sektörünün ihtiyaçlarına göre uyarlanmış web site tasarım hizmetleri sunuyoruz.

Müşterimizin sunduğu belgelendirme ve danışmanlık konularına ihtiyaç duyan hedef kitlenin Google ve diğer arama motorlarında bulunabilmesine katkı sağlamak amacıyla SEO Hizmeti ve SEO Danışmanlığı hizmetleri veriyoruz.

Facebook, Linkedin ve diğer sosyal mecralarda bulunabilirliği ve prestijine katkı sağlayacak şekilde Sosyal Medya Yönetimi ve Sosyal Medya Danışmanlığını yürütüyoruz.

Ayrıca belgelendirme ve danışmanlık firmalarının teklif, sözleşme hazırlama, satış sonrası iş takip, müşteri memnuniyeti ve cari işlemlerini takip etmelerine olanak sağlayacak şekilde CRM Yazılımı ve İş Takip Yazılımı ürünlerimizi entegre ederek 360 derece hizmet veriyoruz.

Belgelendirme ve danışmanlık firmalarına uygun iş çözümlerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bize 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr eposta adresinden ulaşabilirsiniz.