Android Uygulama Geliştirme

2015 sonu itibariyle Android işletim sisteminin kullanıcı sayısı 1.4 milyara ulaştığını Nexus etkinliğinde Google CEO’su Sundar Pichai açıklamıştı. Andorid İşletim Sistemi Mobil pazarın %81’ine hakim durumda olduğu belirtiliyor. Türkiye’de akıllı telefon sayısının 44,4 milyon olduğunu da düşünürsek mobil uygulamaların geleceği noktayı çok iyi gözlemleyebiliriz.

Android uygulamalar Google Play’den mobil cihazlara indirilerek kullanılan yazılımlardır. İnternet bağlantısı gerektirmeyen uygulamalar olabileceği gibi internet bağlantısı olmadan da çalışan uygulamalarda geliştirilmektedir.

Android uygulama geliştirme sürecinde müşterimizin ihtiyaçlarını değerlendirerek bir fizibilite hazırlıyoruz. Hedef kitlesi, uygulamanın özellikleri, içerikleri ve neye hizmet edeceği müşterimizle karşılıklı görüşmeler sırasında netleşiyor. Daha sonra projenin süreci, bütçesi belirleniyor.

Belirlenen süre kapsamında Andorid uygulamanın tasarımları yapılıyor, müşterimizden tasarım onayı aldıktan sonra kodlama kısmına geçiliyor. Android uygulama çalışır duruma getirildiğinde müşterimize onaya sunuluyor, varsa revizyon çalışmalarından sonra sistem testleri yapılarak Android Market (Google Play)e yüklenerek kullanıma hazır halde müşterimize sunuluyor.

Android uygulama geliştirme ihtiyaçlarınız için bize 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.