Mobil Uygulama Geliştirme

2015 sonu itibarıyla IOS ve Android yüklü akıllı mobil cihaz sayısı dünyada yaklaşık 2,5 milyar adet iken bu sayı Türkiye’de 50 milyon civarında olduğunu düşünürsek pazarın büyüklüğü hakkında bir fikir elde etmiş oluruz.

Gerek IOS Market, gerekse Google play kanalları ile hedef kitlesine ulaşmak isteyen müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz.

Uygulamanın çalışma mantığı, hedef kitlesi, müşteri istekleri titizlikle değerlendiriliyor. Geliştirme süreci dikkatlice planlanıyor, mobil uygulama tasarımlarında kullanıcı deneyimi ön plana çıkıyor, kolay ve pratik kullanım, ihtiyaçlara göre geliştirebilirlik değerlendiriliyor. Test ve revizyon süreçlerinden sonra müşteri onayı ile birlikte IOS Markette ve/veya Google Play’de  müşterimizin hedef kitlesine sunuluyor.

Mobil Uygulama geliştirme sürecinden sonra teknik destek, upgrade ve yardım hizmetleri belirlenen kapsam ve süreye göre müşterimize sağlanıyor.

Uygulama geliştirme çözümlerimiz için bize 444 35 72 nolu Çağrı Merkezimizden veya info@localveri.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.