Düzenli İçerik Yönetimi

Web sitesi tasarımında dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de sitenin güncel tutulmasıdır. Türkiye’de son bir yıl içinde internet abonesinin 34 milyona yaklaştığı ve kullanıcıların günde ortalama 4 saatlerini de internette geçirdiğini tüm resmi verilerde görmek mümkün.

Bu sebeple özellikle ürün, hizmet ve projelerini hedef kitlesine ulaştırmak için internet mecrası önemli bir alan. Ancak internet sitesini bir kere yapmakla hedef kitleye ulaşabilmek artık hayal… Tüm pazarlarda olduğu gibi internet mecrasında da yoğun bir rekabet yaşanıyor, arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek, tüketicilerin dikkatini sürekli çekebilmek için web sitesinin tasarımı yanında içeriklerin yönetimi de çok önem taşıyor.

Web sitelerine hergün birçok yeni tasarım eklenmekte, bunula birlikte sürekli gelişen, değişen ve kendini yenileyen bilgi toplumlarında geride kalmamak son derece önemlidir. Ürün veya hizmetlerle ilgili detaylı bilgi, reklam ve güncel tasarımlar sunmak ilgi çekici olacaktır.

Çoğu zaman firmalar son derece önem taşısada sitelerini güncel tutmaya vakit ayıramamaktadır. Bu sebeple Localveri olarak siz değerli müşterilerimizin web sitesi içeriklerini düzenli olarak yönetiyoruz.

Bu kapsamda;

  • Sektörde, firmada oluşan değişiklik ve yenilikleri web sitesi tasarımına uygun olarak web sitesinde yayınlıyoruz
  • Sektörel gelişmeler, kurumsal değişiklikler, hizmet ve projelerdeki yenilik ve değişimleri web sitesi tasarımına uygun şartlarda hazırlayarak güncellemeler yapıyoruz
  • Önemli gün ve bayram mesajlarını yayınlıyoruz
  • Düzenli duyuru ve bilgilendirmelerinizi pop-up yada uygun içerik sayfalarda sunuyoruz
  • Aylık düzenli müşteri bilgilendirmeleri ve içerik raporlarını sunuyoruz

Web Sitesi Neden Güncel Olmalı?

Google başta olmak üzere tüm arama motorları sayfaların güncelliğine önem vermektedir. Sürekli güncellenen web sitesi ile 5 yıl önce veri girişi yapılarak bir daha dokunulmamış site bir değildir. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkabilmesi için çok bilgi sunulmasının yanı sıra güncel ve doğru bilgi sunulması gerekmektedir.

Localveri web tasarım izmir