SOSYAL MEDYA HİZMETLERİ

Localveri sosyal medya hizmetleri firmanızı facebook, twitter, linkedin, Google+ gibi sosyal medya platformlarında temsil eder.

SOSYAL MEDYA İÇERİK YÖNETİMİ NEDİR?
Türkiye’de ve dünyada son dönemde sosyal medya gücü ve etkisi ile ilgili haberlere her geçen gün yenileri eklendiğini hepimiz biliyoruz. Bugün birçok firma tanıtım için önceliği sosyal medyaya vermekte, malum Facebook kullanıcı sayısı olarak da Türkiye, Dünyada 6. sırada yer almakta…
Sosyal medya üzerinden yapılan reklam ve tanıtımlar daha uygun maliyetlerle daha fazla kar sağlamaktadır. İşte bu aşamada Localveri, sosyal medya hizmetleri ile müşterilerine sosyal medyanın gücünü pazarlama, tanıtım ve satış faaliyetlerinde etkin şekilde kullanmasına yardımcı olmaktadır.
Bu kapsamda;

  • Öncelikle hedef kitlenizi belirliyoruz çünkü ürün kartelanız yada hizmetlerinizin hitap ettiği kesim son derece önemli.
  • Faaliyet alanlarınıza uygun sosyal mecra planı yapıyoruz.
  • Başta facebook, twitter, linkedin, Google+ vb. sosyal medya içeriklerini yapılandırıyoruz.
  • Hedef kitlenize ulaştırmayı planladığınız içerikleri düzenleyerek paylaşımlarını yapıyoruz.
  • Takipçi sayısını artıracak aktiviteleri planlıyor ve yürütüyoruz.
  • Siz işinizi yaparken biz de ürünlerinizin daha geniş kitlelere ulaşmasını ve müşterilerinizin size daha kolay ulaşmasını sağlıyoruz.

Sosyal medya hizmetleri son dönemlerde firmaların büyümesini ve e-ticaret faaliyetlerinin artmasını sağlamıştır.

Günümüzde sosyal medya, markaların müşterileri ile olan ilişkilerinde büyük bir değişim yaratmıştır, birçok tüketici, markaların iletişim bilgilerine yalnızca web aramaları ile ulaşmaktadır. Web sitesiyle birlikte aramalarda en çok tercih edilen sosyal medya plaformlarıdır. Dolayısıyla küçük ve büyük tüm işletmeler ve karlılığını artırarak tanınmak isteyen markalar için sosyal medya büyük önem taşımaktadır.